Prof. dr hab. Stanisław Winiarczyk – laureatem Nagrody Chirona

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. Stanisław Winiarczyk został laureatem prestiżowej Nagrody Chirona, przyznawanej dorocznie przez Kapitułę Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej dla najlepszego popularyzatora wiedzy weterynaryjnej. Statuetkę w imieniu nagrodzonego odebrał dnia 6 kwietnia 2019 r. wiceprezes Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej Andrzej Więcek, podczas uroczystego otwarcia Targów Medycyny Weterynaryjnej Vetmedica i Kongresu Praktyki Weterynaryjnej Vetforum w Łodzi.

Gratulujemy serdecznie!

Prof. dr hab. Stanisław Winiarczyk – absolwent weterynarii AR w Lublinie, Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie (2008-2016), Doktor Honoris Causa Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii we Lwowie (2017), Członek Rady Głównej Nauk i Szkolnictwa Wyższego, uznany w kraju i zagranicą specjalista z zakresu chorób zakaźnych, laureat licznych odznaczeń państwowych.

informacje na stronie vetpol.org.pl  : www.vetpol.org.pl/strona-aktualnosci/1324-nagroda-chirona-przyznana