Dr inż. Paweł Michalski o ofercie edukacyjnej na Konferencji “Inżynierowie dla Lublina” – “Nowy Tydzień w Lublinie”

"Będziecie mogli z bliska poznać pracę naukowca i zaglądnąć do zamkniętych zazwyczaj pomieszczeń laboratoryjnych. To doskonała okazja, by zobaczyć na przykład, jakie testy przechodzi pojazd, zanim zostanie dopuszczony do ruchu, dowiedzieć się jak transportuje się materiały, co to jest biokosmetyk lub na czym polega natulalne piękno." – zachęcał uczniów dr inż. Paweł Michalski z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej na III Konferencji "Inżynierowie dla Lublina". Spotkanie miało miejsce 28 marca 2019 roku w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Ponadto prelegent przedstawił najnowszą ofertę edukacyjną, podkreślając unikatowość najnowszego kierunku – mleczarstwa.

Uczestnicy Konferencji zwiedzili także firmy z Lubelskiej Strefy Ekonomicznej, w Lublinie i Świdniku.

więcej informacji w artykule: