Spotkanie z kandydatami na studia z Ukrainy

W dniu 26 marca br. na naszej Uczelni gościliśmy grupę kandydatów na studia z Ukrainy. Młodzież wysłuchała prezentacji o Uniwersytecie, którą przeprowadziły kierownik Działu Organizacji Studiów mgr inż. Anna Woźniak oraz mgr Kinga Tarchynska z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej.

Kandydaci zapoznali się z naszą najnowszą ofertą edukacyjną, dowiedzieli się o nowych, a także unikatowych kierunkach studiów oraz dostali informatory i gadżety promocyjne. Podczas zwiedzania kampusu młodzież zobaczyła jak wygląda nowoczesna Biblioteka UP w Lublinie, Centrum Sportowo-Rekreacyjne, Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii w Inżynierii rolniczej oraz Domy Studenckie.

To już kolejna wizyta kandydatów z Europy Wschodniej w tym roku. Cieszymy się, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie naszą Uczelnią wśród kandydatów zagranicznych.

Zdjęcia: mgr Kinga Tarchynska, DPUiWM