Relacja z udziału w Targach Edukacyjnych w Nowym Sączu i Kielcach

W dniach 18-21 marca 2019 r. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie uczestniczył w dwóch wydarzeniach targowych: XXI Sądeckich Targach Uczelni Wyższych (19.03) i Giełdzie Szkół i Uczelni w Kielcach (20-21.03), reprezentowany przez: dr inż. Pawła Michalskiego z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej oraz studentkę architektury krajobrazu Ulianę Havryliv jako Ambasadorki naszego Uniwersytetu.

Stoisko Uniwersytetu w obu miastach cieszyło się sporym zainteresowaniem, a odwiedzająca je młodzież miała możliwość rozwiania swoich wątpliwości odnośnie kierunków studiów, procedur rekrutacji czy warunków studiowania.

Każdy zainteresowany otrzymał Informator z ofertą edukacyjną. Targi okazały się doskonałą okazją przedstawienia nie tylko szerokiej gamy kierunków (w tym siedmiu nowych) – przygotowanych na rok akademicki 2019/2020, jak również możliwością zaistnienia wizerunkowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wśród młodzieży jako potencjalnego miejsca studiów.

Zdjęcia: dr inż. P. Michalski/DPUiWM