Nagrody Projakościowe JM Rektora dla najlepszych Naukowców

Miło nam poinformować, że w dniu 22 marca 2019 r. w sali senatu odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego JM Rektor prof. Zygmunt Litwińczuk wręczył Nagrody Projakościowe 57 pracownikom naukowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Nagroda Projakościowa jest przyznawana na podstawie rankingu przygotowanego przez Bibliotekę Główną. Ranking uwzględnia sumaryczną punktację publikacji z listy A w latach 2017-2018 w przypadku kiedy pracownik był pierwszym lub korespondencyjnym autorem.

Nagrody projakościowe otrzymali pracownicy naukowi, którzy stanowią 10% osób z każdej dyscypliny naukowej z najwyższą punktacją. Nagroda Projakościowa jest nadawana z inicjatywy JM Rektora i jest formą uznania dla najlepiej publikujących pracowników naukowych naszej Uczelni.

Serdecznie gratulujemy!

[ Galeria zdjęć ]