Dzień Otwarty w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie – “Gość Niedzielny Lubelski”

"Gość Niedzielny Lubelski" publikuje artykuł pod tytułem "Uniwersytet Przyrodniczy otworzył swoje drzwi dla przyszłych studentów".

Moim zdaniem w naukach przyrodniczych tkwi przyszłość. Uważam, że dają one dużo więcej możliwości pracy i rozwoju niż inne dziedziny. Dziś jest moda  na ekologię, zdrowe żywienie, odnawialne źródła energii, więc i pracę po studiach związanych z którąś z tych dziedzin powinno łatwiej się znaleźć. Ja jestem zdecydowany na biotechnologię lub jakiś inny kierunek związany z biologią. Myślę, że w naszym regionie największe doświadczenie w tych dziedzinach ma właśnie Uniwersytet Przyrodniczy, dlatego tutaj wybieram się na studia – mówi Kuba Krakowiak z Chełma, który przyjechał bliżej poznać swoją potencjalnie przyszłą uczelnię.

Więcej informacji w artykule: lublin.gosc.pl/doc/5379555.Uniwersytet-Przyrodniczy-otworzyl-swoje-drzwi-dla-przyszlych

gosc.pl DODANE: 07.03.2019 13:00