Zatrudnienie na zastępstwo w Dziale Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

poszukuje osoby do zatrudnienia na zastępstwo
na stanowisku specjalista ds. social media
w Dziale Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej

Opis stanowiska:

·  Prowadzenie działań, które wpływają na obecność i budowanie Uczelni w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, itp.).

·  Redagowanie wpisów, organizacja konkursów, budowanie interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejsze moderowanie dyskusji i odpowiadanie na pytania.

·  Monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań, przygotowywanie i wdrażanie nowych strategii oraz stały monitoring konkurencji.

·  Copywriting, przygotowywanie komunikatów reklamowych, tekstów promocyjnych i haseł.

·  Prowadzenie kampanii mailingowych.

·  Współpraca zespołowa w zakresie prowadzonych projektów PR.

Wymagania:

·  Wykształcenie wyższe magisterskie najchętniej z zakresu marketingu lub też PR.

·  Znajomość języka angielskiego w mowie i piśnie w stopniu komunikatywnym.

·  Znajomość narzędzi do monitorowania działań w social media np. Sotrender.

·  Kreatywność, komunikatywność.

·  Odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

·  Obsługa programów graficznych.

·  Umiejętność analizy danych i wyszukiwania ciekawych informacji.

·  Elastyczność i gotowość do pracy w nienormowanych godzinach.

Oferujemy:
·  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
·  Bardzo dobrą atmosferę pracy
·  Rozwój zawodowy, szkolenia i konferencje
·  Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i opieki lekarskiej
·  Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zgodnie z regulaminem

Wymagane dokumenty:

·  CV (z uwzględnieniem dotychczasowej pracy zawodowej, realizowanych zadań, doświadczeń i kwalifikacji).

·  Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (pobranego ze strony UP w Lublinie http://www.up.lublin.pl/druki-do-pobrania/)

·  Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem o treści:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez UP w Lublinie do celów rekrutacji zgodnie z przepisami RODO z dn. 27.04.2016 r. /Data i podpis/”.

Wymagane dokumenty należy do dnia 29 marca 2019 r. do godz. 14.00. przesłać na adres Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie ul. Akademicka 13 20-950 Lublin lub składać w Sekretariacie Uczelni (Lublin ul. Akademicka 13p. 261) z dopiskiem „oferta –specjalista ds. social media”