Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie pomoże mleczarniom – prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk na łamach „Gazety Wyborczej”

"Gazeta Wyborcza" publikuje wywiad z Rektorem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr hab. Zygmuntem Litwińczukiem w związku z uruchomieniem siedmiu nowych kierunków, które Uczelnia oferuje w tym roku akademickim. Analityka weterynaryjna, bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, mleczarstwo, pielęgnacja zwierząt i animaloterapia, sztuka ogrodowa i aranżacje roślinne, zarządzanie zasobami Ziemi oraz zielarstwo i fitoprodukty to są kierunki, które będą uruchomione od nowego roku akademickiego. Na kierunku mleczarstwo kształcenie będzie się odbywać w ścisłej współpracy z okręgowymi spółdzielniami mleczarskimi z Lubelszczyzny.

Więcej informacji w artykule: "Gazeta Wyborcza", wydanie ogólnopolskie, poniedziałek 25.02.2019