Grand Prix dla Chóru UP w Lublinie oraz I miejsce dla Zespołu”Jawor” w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach

Miło nam poinformować, że 27 stycznia 2019 roku Chór Akademicki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Zespół Pieśni i Tańca "Jawor" odnieśli znaczny podczas XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach.

Przed licznie zgromadzoną publicznością przedstwiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zaśpiewali tradycyjne kolędy i pastorałki. W konkursie wzięło udział ponad 300 reprezentantów różnych województw, w kategoriach: soliści, instrumentaliści, zespoły, chóry.

Chór Akademicki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zdobył Nagrodę Grand Prix XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, a Zespół Pieśni i Tańca UP w Lublinie "Jawor" zajął pierwsze miejsce w kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie.

zdj: Chór UP w Lublinie

zdj. Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

zdjęcie Przemysław Strus

zdj. Przemysław Strus