Chór UP w Lublinie i ZPiT “Jawor” UP w Lublinie laureatami Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Puławach -“Dziennik Wschodni”, portal 24wspolnota.pl

"Dziennik Wschodni" zamieścił na swoich łamach relację z 24. Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, który odbył się 27 stycznia 2019 roku w Puławach. W szranki stanęli reprezentanci różnych województw, w różnych kategoriach. Konkuręcja była duża, w czołówce uplasowały się zespoły z Uniwersytetu Przyrodniczego. Grand Prix zdobył Chór UP w Lublinie, natomiast ZPiT"Jawor" Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zajął Pierwsze Miejsce.

więcej w "Dzienniku Wschodnim": www.dziennikwschodni.pl/pulawy/koledy-wybrzmialy-w-pulawach-grand-prix-dla-lublina-zdjecia-wideo,n,1000236094.html

na portalu "Wspólnota Puławska": 24wspolnota.pl/pl/pulawy/wydarzenia/40609/XXIV-Og%c3%b3lnopolski-Festiwal-Kol%c4%99d.htm