Obrady Rady Senatu Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej

W dniach 14-16.12.2018 r. odbyło się ostatnie posiedzenie władz statutowych Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polski w kadencji 2017/2018.

Za organizację zjazdu odpowiadały trzy uczelnie – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Politechnika Lubelska. Kulminacyjnym momentem zjazdu były obrady Rady Studentów PSRP, które odbyły się w sobotę w Sali Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Gościem specjalnym obrad była Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki – Prof. dr hab. Halina Buczkowska.

Z dniem 1 stycznia 2019 roku rozpocznie się nowa kadencja władz statutowych PSRP. Obecny Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – Michał Dzieciuch, został członkiem Rady Wykonawczej Parlamentu Studentów RP i pokieruje ogólnopolską Komisją ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia.

[ GALERIA ZDJĘĆ