Wizyta w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

W dniu 21 listopada 2018 r. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie gościł w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości Szkoła zorganizowała konkurs dla uczniów pt. „Maria Curie-Skłodowska – patriotka i naukowiec". Przedstawiciele Uniwersytetu zaprezentowali wykład pt. „Promieniotwórczość wokół nas” przygotowany przez dr Izabelę Świetlicką z Katedry Fizyki Wydziału Inżynierii Produkcji oraz ofertę edukacyjną.
Uczelnię reprezentowali dr inż. Paweł Michalski (z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej) oraz studenci pełniący funkcję Ambasadorów Uczelni: Aleksandra Suchań, Marlena Walenciuk, Julia Wójcik i mgr inż. Jan Zdulski. Uczniowie mogli dowiedzieć się na temat kierunków studiów, organizacji studenckich, poznać specyfikę Uczelni.

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątki z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

zdjęcia: ZSZiO Biłgoraj