Nowi Profesorowie Nadzwyczajni na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Miło nam poinformować, że w dniu 23 listopada 2018 r. na posiedzeniu Senatu Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk uroczyście wręczył dokumenty stwierdzające zatrudnienie na stanowisku profesora nadzwyczajnego pracownikom naukowym trzech wydziałów.

W gronie awansowanych pracowników Wydziału Agrobioinżynierii: dr hab. Piotr Kraska, dr hab. Leszek Rachoń, dr hab. Sylwia Okoń, dr hab. Jacek Pranagal, dr hab. Marta Tomczyńska-Mleko, dr hab. Danuta Sugier, dr hab. Marzena Brodowska, dr hab. Barbara Futa, dr hab. Aleksandra Głowacka.

Pracownicy naukowi Wydziału Medycyny Weterynaryjnej: dr hab. Piotr Brodzki, dr hab. Roman Dąbrowski, dr hab. Marcin Gołyński, dr hab. Leszek Guz, dr hab. Witold Kędzierski, dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, dr hab. Wojciech Łopuszyński, dr hab. Radosław Radzki, dr hab. Marek Szczubiał, dr hab. Artur Burmańczuk, dr hab. Joanna Wessely-Szponder.

[zdj. Maciej Niedziółka]

Dokumenty stwierdzające zatrudnienie na stanowisku profesora nadzwyczajnego otrzymali pracownicy Wydziału Inżynierii Produkcji: dr hab. Dariusz Góral, dr hab. Leszek Rydzak, dr hab. Rafał Nadulski, dr hab. Paweł Sobczak, dr hab. Jacek Kapica, dr hab. Sławomir Kocira, dr hab. Renata Różyło, dr hab. Grzegorz Łysiak, dr hab. Ryszard Kulig, dr hab. Zbigniew Stropka, dr hab. Zbigniew Krzysiak, dr hab. Agnieszka Wójtowicz, dr hab. Marcin Mitrus, dr hab. Przemysław Leń, dr hab. Grzegorz Zając, dr hab. Jacek Wasilewski, dr hab. Tomasz Oniszczuk.

W imieniu społeczności akademickiej serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych!