Oferty szkoleniowe na Dniu Kariery – mgr Lech Szafrański dla Radia Lublin oraz gazety Nowy Tydzień

W dniu 20 listopada 2018 roku, w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbył się Dzień Kariery. Mgr Lech Szafrański z Biura Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami zachęcał do skorzystania z oferty szkoleniowej: Przynajmniej raz w roku staramy się przeznaczyć Dzien Kariery na zorganizowanie spotkan naszych studentów z pracodawcami oraz instytucjami, które zajmują się pośrednictwem na rynku pracy…..Realizujemy projekt, który składa się z dziewięciu szkoleń – jest kurs językowy, oprogramowania Autocad, oprogramowania MS Office.

W krajach Europy Zachodniej metoda określania predyspozycji zawodowych za pomocą badania próbek pisma odręcznego staje się coraz popularniejsza. W naszym kraju wykorzystanie grafologii w tej dziedzinie ułatwia zaprezentowana podczas spotkania aplikacja Profiliy, autorstwa Przemysława Trubalskiego.

więcej informacji na stronie radio.lublin.pl::

www.radio.lublin.pl/news/aplikacja-przeanalizuje-pismo-i-zbada-predyspozycje-zawodowe

informacje na stronie nowytydzien.pl: www.nowytydzien.pl/zorientowani-na-rynku-pracy/