Nagrody Jubileuszowe i Honorowe Odznaki dla Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

W dniu 8 listopada 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie w Sali Senatu, podczas którego JM Rektor prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk wręczył Pracownikom Nagrody Jubileuszowe oraz Honorowe Odznaki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wyróżnieni Pracownicy posiadali co najmniej 20-letni staż pracy w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W gronie najdłużej pracujących znalazło się 11 osób ze stażem 45-letnim, 6 osób ze stażem 40-letnim i 12 osób ze stażem 35-letnim. JM Rektor podziękował wszystkim wyróżnionym Pracownikom za wieloletnią pracę, a także za zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzanych obowiązków.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Jubilatom i życzymy wiele radości i zadowolenia w życiu zawodowym i prywatnym.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

foto: Maciej Niedziółka