Nagroda im. Eugeniusza Pietrasika dla studenta Jakuba Czabana

Miło nam poinformować, że 25 października 2018 r. w Katowicach członek AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i student bioinżynierii, Jakub Czaban otrzymał prestiżową Nagrodę im. Eugeniusza Pietrasika przyznaną przez Akademicki Związek Sportowy.

Wyróżnienie to jest przyznawane za działalność na rzecz promowania i rozwoju sportu w środowisku akademickim oraz upowszechnianie kultury fizycznej młodym działaczom AZS, którzy wyróżnili się swoją pracowitością i przebojowością.

Jakub Czaban jest studentem kierunku bioinżynieria na Wydziale Agrobioinżynierii. Członkiem Klubu Uczelnianego AZS UP Lublin jest od 2014 r. Aktywnie działa również w Organizacji Środowiskowej AZS Woj. Lubelskiego.

Wręczenie nagrody odbyło się podczas dorocznej Gali Sportu Akademickiego AZS, w trakcie której to nagrodzono wyróżniających się sportowców, trenerów, działaczy oraz najlepiej działające jednostki AZS.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sportowych i organizacyjnych sukcesów!

fot. Paweł Skraba