Nowi Profesorowie Nadzwyczajni na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Miło nam poinformować, że w dniu 26 października 2018 r. na posiedzeniu Senatu Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk uroczyście wręczył dokumenty stwierdzające zatrudnienie na stanowisku profesora nadzwyczajnego pracownikom naukowym trzech wydziałów.

[ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ ]

W gronie awansowanych pracowników Wydziału Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki znaleźli się: dr hab. Justyna Batkowska, dr hab. Adam Bownik, dr hab. Krzysztof Olszewski, dr hab. Iwona Rozempolska-Rucińska, dr hab. Aneta Strachecka, dr hab. Aneta Brodziak, dr hab. Witold Chabuz, dr hab. Bożena Kiczorowska, dr hab. Renata Klebaniuk, dr hab. Anna Winiarska-Mieczan, dr hab. Małgorzata Adamczuk, dr hab. Wojciech Pęczuła, dr hab. Piotr Domaradzki, dr hab. Grzegorz Grzywaczewski, dr hab. Katarzyna Strzelec.

Pracownicy naukowi Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, zatrudnieni na stanowisku profesora nadzwyczajnego: dr hab. Ewa Zalewska, dr hab. Elżbieta Patkowska, dr hab. Edyta Górska-Drabik, dr hab. Katarzyna Golan, dr hab. Agnieszka Najda, dr hab. Renata Matraszek-Gawron, dr hab. Barbara Hawryluk-Nowak, dr hab. Marzena Masierowska, dr hab. Agata Konarska, dr hab. Bożena Denisow, dr hab. Agnieszka Jamiołkowska.

Dokumenty stwierdzające zatrudnienie na stanowisku profesora nadzwyczajnego otrzymali pracownicy Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii: dr hab. Adam Waśko, dr hab. Małgorzata Karwowska, dr hab. Dariusz Kowalczyk, dr hab. Radosław Kowalski, dr hab. Małgorzata Materska, dr hab. Tadeusz Paszko, dr hab. Magdalena Polak-Berecka, dr hab. Aldona Sobota, dr hab. Dariusz Stasiak, dr hab. Bartosz Sołowiej, dr hab. Monika Sujka, dr hab. Dominik Szwajgier, dr hab. Karolina Wójciak, dr hab. Urszula Złotek

Zdjęcia: Maciej Niedziółka

W imieniu społeczności akademickiej serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych!