Spotkanie informacyjne ws. prestiżowych grantów i stypendiów dla naukowców

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym rozwojowi kariery naukowej.

W trakcie spotkania organizacje wspierające rozwój naukowy: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA), Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD), Katolicka Agencja Wymiany Akademickiej (KAAD), Fundacja na rzecz Nauki Polskiej oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprezentują możliwości grantowe i stypendialne dedykowane naukowcom na każdym etapie kariery.

Spotkanie odbędzie się 23 października 2018 r. (wtorek) w godz. 10:00-15:00 w Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie (Al. Racławickie 14).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:
–  Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II:
   Ewa Wierzchoń-Sweklej, email: , tel. 81 445 41 75.

–  Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej:
   Sylwia Nowak, e-mail: , tel.: 81 744 50 61 w.118
   Michał Marszałowicz, e-mail: , tel.: 81 744 50 61 w.118