Jak znależć praktykę?

Studenci naszej uczelni korzystają z usług firmy Animafest Experience – pośrednika pomiędzy hotelami, studentami, szkołami i uczelniami z całego świata.  Animafest Experience, z siedzibą w Barcelonie, pomaga studentom, którzy szukają międzynarodowej praktyki, asystuje przy wyborze praktyki, a następnie w procesie rekrutacji. . Piętnaście lat doświadczenia pozwoliło firmie na współpracę  z ponad 500 hotelami, zlokalizowanymi głównie nad morzem śródziemnym – w Hiszpanii, Grecji, Włoszech i Francji.

Oto relacja naszej studentki:

"Hello. In Hotel: Evenia Olympic Resort/Empresa I got really valuable experience. It’s a beautiful hotel. I’ve learnt there a lot of new things. Whenever I needed I had support and help. I’m happy I’ve gotten opportunity to work in this hotel. That was a pleasure for me to be in Spain. It’s very beautiful country, with amazing views, beaches, delicious food and others things. I’ve met there a lot of new people, whose became to me good friends. So, I was enjoying my time in Spain and that was a right decision to choose Animafest company!"

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tej firmy.