Wyjedź za granicę na semestr letni 2018/2019

Lubisz podróżować, a nauka to dla Ciebie przyjemność? Chcesz przećwiczyć w praktyce znajomość języka obcego? A może po prostu chcesz uczyć się ze studentami zagranicznymi, by poszerzyć swoje horyzonty i nawiązać kontakty na przyszłość? To wszystko ułatwia Program Erasmus+!

Nabór dla studentów UP w Lublinie, którzy chcą wyjechać w ramach Programu Erasmus+ na semestr letni w roku akademickim 2018/2019 będzie trwał do 12 października 2018r.

Informacje dotyczące zasad wyjazdów z Programu Erasmus+ na studia, zasady finansowania oraz niezbędne dokumenty znajdują się na stronie erasmus.up.lublin.pl w zakładce student.

Dokumenty rejestracyjne prosimy wysyłać na adres

W razie pytań lub wątpliwości przyjdź do Biura Erasmus (budynek Rektoratu, IV piętro, p.502) lub napisz swoje pytania mailowo i pozwól, by pracownicy pomogli Ci zrealizować marzenie o studiach za granicą.