Życie dla Kuby

Drodzy Studenci od 4.04.2011r. do 19.04.2011r. Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, Związek Młodzieży Wiejskiej oraz Wydziałowe Rady Samorządów Studenckich organizują zbiórkę pieniędzy dla studenta naszej uczelni Jakuba Bielaka.

Jakub Bielak ma 22 lata i urodził się z Mukowiscydozą chorobą nieuleczalną i śmiertelną. Obecnie jedynym ratunkiem dla niego jest przeszczep płuc, który wykonywany jest w Wiedniu i kosztuje 500 tys. zł. Są to ogromne koszta, które przekraczają możliwości Kuby dlatego też chcielibyśmy mu w tym pomóc organizując zbiórkę.
Pamiętajcie każda złotówka się liczy i jest ważna dla Kuby !!!

***

“Nazywam się Jakub Bielak i mam 22 lata. Urodziłem się z Mukowiscydozą – chorobą nieuleczalną i śmiertelną.

Obecnie jedynym sposobem, aby uratować moje życie jest przeszczep płuc, który wykonywany jest w Wiedniu. Niestety, taka operacja kosztuje obecnie około 500 tysięcy złotych. Są to ogromne koszta, które wykraczają poza moje możliwości.

Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na poniższej stronie:

http://ostatnioddech.prv.pl/  “

***

Jak wpłacić darowiznę na subkonto?

Aby dokonać wpłaty na subkonto, należy wpłacić środki na konto Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą w banku:

PKO BP SA O/Rabka

na rachunek:

z dopiskiem “Jakub Bielak”

Numer kierunkowy banku dla wpłat dokonywanych z zagranicy:

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

PIT, jak rozliczyć 1% podatku

Aby przekazać 1% podatku nie trzeba tak jak w latach ubiegłych samemu wpłacać pieniążków na subkonto danej osoby. Urząd skarbowy przekaże je za nas, wystarczy w zeznaniu podatkowym podać nazwę Towarzystwa:

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

w Rabce-Zdroju

numer KRS: 0000064892