Rekrutacja zakończona, w ofercie nowe kierunki – mgr Agnieszka Wasilak z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej dla Panoramy Lubelskiej

10 lipca zakończyła się rekrutacja w Uniwersytecie Przyrodncizym w Lublinie. Uczelnia oferuje 36 kierunków studiów, o czym informuje mgr Agnieszka Wasilak z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej: w tym na kierunki unikatowe w skali Polski jak behawiorystyka zwierząt, czy gastronomia i sztuka kulinarna, a także na tegoroczne nowości: biokosmetologia, medycyna roślin, aktywność fizyczna i agroturystyka kwalifikowana oraz global manager in agribusiness.

Należy podkreślić, że behawiorystyka zwierząt jest najpopularniejszym kierunkiem na Uczelni.

Materiał filmowy TVP Lublin czas od 00:09:35 oraz 00:10:26  lublin.tvp.pl/38010422/9-lipca-2018-g1830