Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie laureatami Programu Stypendialnego

Miło nam poinformować, że trzy studentki Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zostały laureatkami Programu wspierania laureatów i finalistów zawodów stopnia centralnego olimpiad oraz turniejów. W dniu 13 czerwca 2018 r. odbyła się oficjalna uroczystości uhonorowania stypendystów.

Programu wspierania laureatów i finalistów zawodów stopnia centralnego olimpiad oraz turniejów realizowany przez Gminę Lublin, ma na celu zachęcenie zdolnych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, którzy uzyskali tytuł laureata lub finalisty zawodów stopnia centralnego olimpiady albo turnieju do kontynuowania nauki na lubelskich uczelniach wyższych, jak również wzmocnienie intelektualnej elity studenckiej w Lublinie.

Studentki Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, będące laureatkami Programu stypendialnego:

1. Amelia Kopciowska
  2. Magdalena Kinga Rybińska
  3. Weronika Skoczylas

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.