Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – stypendystami Marszałka Województwa Lubelskiego – “Nowy Tydzień w Lublinie”, “Zielony Sztandar”

Dnia 23 maja 2018 r.  w Lubelskim Centrum Konferencyjnym najlepsi studenci lubelszczyzny otrzymali stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego. Piszą o tym na swoich łamach "Zielony Sztandar i "Nowy Tydzień w Lublinie".

Wśród wyróżnionych byłi również przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie:
Marcin Bany, Patrycja Choma, Jakub Czerwiński, Kamil Drabik, Michał Dworniczak, Magdalena Dyrka, Sandra Gładysz, Agata Jaśkowiec, Anna Kabacińska, Damian Kapusta, Paulina Kopeć, Ada Krawęcka, Dagmara Kuca, Anton Kucharenko, Patrycja Kurlej, Jarosław Lisowski, Kamila Łakomska, Marta Margiel, Oliwia Mgłosiek, Karolina Misztal, Paweł Muzyka, Paweł Niejadlik, Sylwia Paluch, Sylwia Paprocka,  Paulina Pilaszkiewicz, Patrycja Podstawka, Katarzyna Pomykacz, Hubert Rydzewski, Katarzyna Sadowska, Michał Serafin, Patrycja Skowronek, Karolina Tymoszuk, Zuzanna Uljanowska, Sylwester Walczak, Wioletta Zańko, Jan Zdulski, Katarzyna Żondełek, Szymon Żyła.

artykuł w "Zielonym Sztandarze":

artykuł w "Nowym tygodniu w Lublinie":