Wyróżnienie dla studentki Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Miło nam poinformować, że praca inżynierska autorstwa inż. arch. krajobrazu Jagody Oleszczuk, studentki Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, została wyróżniona w konkursie Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu (SPAK) na najlepszą pracę inżynierską i magisterską z zakresu architektury krajobrazu obronioną w roku akademickim 2016/2017.

Inż. arch. Jagoda Oleszczuk jest autorką pracy inżynierskiej pt. „Rewaloryzacja części frontowej zespołu dworsko-parkowego w Romanowie”, którą napisała pod opieką dr hab. inż. Małgorzaty Mileckiej, prof. UP., w Katedrze Projektowania i Konserwacji Krajobrazu.

Kapituła konkursu, biorąc pod uwagę ujęte w tabelach oceny: skalę trudności tematu, oryginalność rozwiązania i pomysł twórczy autora oraz czytelność i kompleksowość opracowania, nagrodziła trzy prace inżynierskie i trzy prace magisterskie oraz wyróżniła po dwie prace inżynierskie i  magisterskie.

Serdecznie gratulujemy!