Ruszyła rekrutacja w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie – Rzecznik UP mgr Iwona Pachcińska- portal www.gosc.pl

Rzecznik Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, mgr Iwona Pachcińska w rozmowie z "Gościem Lubelskim" zachwala nowe kierunki nauczania: Wśród kierunków, jakie proponujemy są także unikatowe, których nie ma na żadnej lubelskiej uczelni,  a nawet nigdzie w Polsce. Należa do nich: behawiorystyka zwierząt, bezpieczeństwo i certyfikacja żywności, ekoenergetyka, hipologia i jeździectwo, zielarstwo i terapie roślinne, gastronomia i sztuka kulinarna. Pani Rzecznik zwraca uwage na trzy nowe kierunki: biokosmetologię, organizację sportu i agroturystyki kwalifikowanej oraz medycyne roslin- pierwszy taki kierunkek w Polsce. Rejestracja elektroniczna zaczęła się 10 maja 2018 r. i potrwa do 10 lipca.

więcej informacji w artykule: lublin.gosc.pl/doc/4715667.Uniwersytet-Przyrodniczy-kusi-studentow-nowymi-kierunkami