Weź udział w profesjonalnej sesji fotograficznej na terenie kampusu!

Dział Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej  na potrzeby promocji Uniwersytetu! Zostań twarzą UP w Lublinie!

To dobra okazja na zdobycie ciekawego doświadczenia. Gwarantujemy miłą atmosferę, uczelniane gadżety (w tym koszulki, bluzy) i zaświadczenie do stypendium.

Sesję przeprowadzi profesjonalny fotograf, a zdjęcia będą wykorzystane w materiałach promocyjnych (np. w folderach).
Jak wziąć udział w sesji fotograficznej?

Wystarczy wysłać  1-3 zdjęcia przedstawiające sylwetkę w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na adres mailowy:   W mailu prosimy podać imię i nazwisko,  kierunek i rok studiów oraz numer telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do 11 maja br. (piątek). Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!