JoVE (Journal of Visualized Experiments) – dostęp testowy

JoVE (Journal of Visualized Experiments) i Biblioteka Główna zapraszają do skorzystania z 30 dniowego dostępu testowego do bazy www.jove.com na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w dniach 09 Kwietnia – 08 Maja 2018.

W danym okresie mają Państwo nieograniczony dostęp do pierwszej i jedynej (od 2006 roku) bazy video-artykułów typu peer-review z Impact Factor (IF) w dziedzinie nauki, medycyny i inżynierii. W ramach dostępu mogą Państwo skorzystać z 8.000+ recenzowanych video-artykułów Video Journal (Video Journal to baza 13 sekcji mających na celu zwiększenie produktywności badań naukowych).

JoVE
(Journal of Visualized Experiments www.jove.com) jest wiodącym producentem i wydawcą video-artykułów w dziedzinie nauki, medycyny i inżynierii.

Od 2006 roku JoVE wydało ponad 8.000 publikacji, do których wizualizacje HD video zostały przygotowane w laboratoriach najlepszych instytucji badawczych (m.in. Harvard University, University of Oxford, ETH Zurich, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M.Nenckiego PAN etc.).

Dlaczego JoVE?
•    8.000+ recenzowanych video-artykułów JoVE Journal
•    ok. 600 wizualizacji Science Education
•    100+ nowych artykułów każdego miesiąca
•    13 indywidualnych sekcji o szerokim zakresie tematów naukowych
•    16.000+ autorów z renomowanych uczelni i instytucji badawczych
•    JoVE znajduje się w wykazie czasopism naukowych Ministerstwa Edukacji
o    (poz. 7831), zdobywając 30 punktów z listy A (link)
•    Artykuły są indeksowane w Web of Science, PubMed, Medline, Scopus etc.