Sukcesy sportowe naszych studentów: trójbój siłowy, ergometr wioślarski, pływanie i siatkówka

Miło nam poinformować o ostatnich sukcesach sportowców z Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie:

10.03.2018 r. w małej sali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego UPwL odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym.

Reprezentanci naszej uczelni kolejny raz udowodnili, że nie mają sobie równych i zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej kobiet i mężczyzn. Medale zdobyli:

Kobiety:
I miejsce Wójtowicz Kinga (kat. 70 kg)
II miejsce Wróbel Klaudia (kat. 60 kg)
II miejsce  Kulczycka Patrycja (kat. +70 kg)

Mężczyźni:
I miejsce Żelazek Patryk (kat. 65 kg)
I miejsce Gajowy Łukasz (kat. 75 kg)
I miejsce Kopeć Krystian (kat. 85 kg)
I miejsce Hajduk Łukasz (kat. 95 kg)
I miejsce Wróblewski Rafał (kat. +95 kg)
II miejsce Szajewski Mateusz (kat. 75 kg)
II miejsce Bitner Przemysław  (kat. 85 kg)
II miejsce Dawidziuk Paweł  (kat. 95 kg)

Gratulacje dla całej drużyny i trenera Dawida Pelca. Życzymy sukcesów na Akademickich Mistrzostwach Polski.

17.03.2018 r. w sali fitness CS Politechniki Lubelskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w ergometrze wioślarskim.

Studenci naszej uczelni kolejny raz pokazali, że w tej dyscyplinie są bardzo silni i w klasyfikacji drużynowej kobiet i mężczyzn po dwóch rundach zajęli I miejsce. Medale zdobyli:

Kobiety:
III miejsce Piętocha Anna (waga open)

Mężczyźni:
II miejsce Bassara Łukasz (waga lekka)
I miejsce Tchórzewski Kamil  (waga open)
II miejsce Szabat Rafał  (waga open)
III miejsce Popławski Michał  (waga open)

Gratulujemy całej drużynie i trener dr Agnieszce Błaszczak. Życzymy sukcesów na Akademickich Mistrzostwach Polski.

W dniu 18.03.2018 r. na obiekcie Aqua Lublin odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu. Nasi zawodnicy na tych zawodach osiągnęli spore sukcesy.
Medale zdobyli:

Kobiety:
I miejsce Wiertel Agata  (50 m stylem grzbietowym)
II miejsce Gad Anna (100 m stylem dowolnym)
II miejsce Zając Martyna  (50 m stylem motylkowym)
II miejsce Wiertel Agata  (100 m stylem grzbietowym)
II miejsce Zając Martyna   (100 m stylem zmiennym)
II miejsce Gad Anna  (50 m stylem dowolnym)
III miejsce Mańka Sylwia  (100 m stylem zmiennym)
III Kruk Alicja  (50 m stylem dowolnym)

Sztafeta 4×50 m stylem zmiennym II miejsce
Sztafeta 4×50 m stylem dowolnym II miejsce

Mężczyźni:
I miejsce Paczyński Oliwier  (100 m stylem klasycznym)
I miejsce Paczyński Oliwier  (50 m stylem klasycznym)
III miejsce Paczyński Kornel  (100 m stylem dowolnym)
III miejsce Jaworski Norbert  (100 m stylem klasycznym)

Sztafeta 4×50 m stylem dowolnym I miejsce

12 marca 2018 r. siatkarki KU AZS UP Lublin drugi rok z rzędu zajęły II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego. Jest to fantastyczny wynik, ponieważ nasze zawodniczki w całych rozgrywkach uległy jedynie w finale drużynie UMCS Lublin – drużyna ta na co dzień występuje w II lidze siatkówki kobiet. Gratulujemy zawodniczkom i trenerowi Robertowi Bednarskiemu. Życzymy sukcesów na Akademickich Mistrzostwach Polski.