Konferencja “Kształcenie Ustawiczne na Obszarach Wiejskich”

W dniu 19 października 2010 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyła się konferencja nt. Kształcenie Ustawiczne na Obszarach Wiejskich.

Konferencja została zorganizowana przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Konferencja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem pracowników uczelni, oświaty i samorządów. Uczestnicy konferencji wysłuchali 10 wykładów nt. roli kształcenia ustawicznego w rozwoju wsi.

Ponadto w sali konferencyjnej Centrum Sportowo-Rekreacyjnego odbyły się 2 panele dyskusyjne. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej PRO W 2007-2013.

[ galeria ]