Rezerwowanie biletów lotniczych na wyjazdy służbowe pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu

Uprzejmie informujemy, że w okresie 05.03.2018-31.12.2018 dostawcą biletów lotniczych na wyjazdy służbowe pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie jest firma POLOT Jerzy Furtak w Lublinie.

W celu zamówienia biletów lotniczych, po uprzednim zaakceptowaniu wniosku dot. wyjazdu zagranicznego/podróży służbowej przez właściwego prorektora, prosimy o kontakt z pracownikiem Centrum Nauki:

Anną Skibą tel.  81 445 60 15, e-mail:

Zgodnie z podpisaną umową pracownicy, doktoranci oraz studenci UP muszą dokonywać rezerwacji i realizować zakup biletów lotniczych na zagraniczne wyjazdy służbowe jedynie w firmie POLOT Jerzy Furtak.

UWAGA! Bilety zakupione u innych agentów nie będą akceptowane do rozliczenia w ramach wyjazdu służbowego pracownika. Dlatego też uprzejmie prosimy o pozostawienie obowiązku rezerwacji i zakupu biletów lotniczych pracownikowi Centrum Nauki obsługującemu wyjazdy służbowe za granicę.