1 000 książek na Międzynarodowy Tydzień Książki Elektronicznej

Zapraszamy serdecznie na wspólne świętowanie Międzynarodowego Tygodnia Książki Elektronicznej 2018, który obchodzony jest od 4 do 10 marca. W związku ze zbliżającym się świętem specjalnie dla pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego został otwarty dostęp do 1183 e-książek z zakresu literatury pięknej (kolekcja kryminał, sensacja, thriller) oraz literatury popularnonaukowej.

IBUK Libra – Wejście do bazy

Zachęcamy również do wybrania interesujących zasobów i e-czytania książek z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych, ekonomicznych, medycznych, o żywności i innych. Książki zarówno w języku polskim oraz angielskim są dostępne przez stronę Biblioteki Głównej UP w Lublinie.

Wejście

Międzynarodowy Tydzień Książki Elektronicznej (Read an E-Book Week) zainicjowany został 14 lat temu przez kanadyjską pisarkę Ritę Y. Toews. Celem akcji jest promocja i popularyzacja e-booków, e-zasobów oraz e-czytania.