Wystawa prac semestralnych studentów architektury krajobrazu. – Kurier Lubelski, Radio Centrum

W holu Collegium Agronomicum, do dnia 9 lutego można obejrzeć wystawę prac semestralnych studentów II roku II stopnia architektury krajobrazu. Wiodącym tematem tegorocznej ekspozycji jest zagospodarowanie terenu na Kośminku i rewaloryzacja ogrodów klasztornych przy dawnym klasztorze karmelitańskim przy ul. Staszica. – informuje "Kurier Lubelski"

link do artykułu:

www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/kosminek-po-nowemu-i-ogrody-klasztorne-takie-pomysly-na-lublin-maja-studenci-uniwersytetu-przyrodniczego,12874204/

Na antenie Radia Centrum ukazał się krótki wywiad z dr inż. arch. Renatą Jóźwik: "Staramy sie upubliczniać prace studentów, tak, aby szersze grono mogło się zapoznać z naszą działalnością dydaktyczną, z umiejętnościami studentów…."

link do artykułu i wywiadu w Radiu Centrum: centrum.fm/studenci-przedstawili-swoje-pomysly-zagospodarowanie-miasta/