Nagroda im. Prof. Edmunda Prosta dla dr hab. Sławomira Juścińskiego. – Dziennik Wschodni, TVP Lublin

Jak informują "Dziennik Wschodni" oraz TVP Lublin, Lubelskie Towarzystwo Naukowe po raz 17 wręczyło Nagrode im. Prof. Edmunda Prosta. Jest ona przyznawana za najlepszą publikację naukową wydaną w poprzednim roku akademickim.

Wśród nagrodzonych znalazł się dr hab. Sławomir Juściński z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Jego praca nosi tytuł "Logistyka transportu ładunków nienormatywnych" i traktuje o prawnych i technicznych możliwościach transportu ciężkich ładunków przez polskie drogi.

link do artykułu:

www.dziennikwschodni.pl/lublin/lubelskie-nagrody-naukowe-za-2017-rok-juz-przyznane-zdjecia,n,1000211321.html

link do materiału tvp Lublin:

lublin.tvp.pl/35477450/lubelskie-towarzystwo-naukowe-wreczylo-nagrode-imienia-profesora-edmunda-prosta