Gratulacje dla sportowców z AZS UP Lublin

8 grudnia w Sali Senatu JM Rektor prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk pogratulował studentom AZS UP Lublin sukcesu sportowego.

W klasyfikacji generalnej trójboju siłowego Akademickich Mistrzostw Polski w roku akademickim 2016/2017 nasi sportowcy z AZS UP Lublin w składzie: Żelazek Patryk z Wydziału Inżynierii Produkcji, Pelc Dawid z Wydziału Agrobioinżynierii, Gajowy Łukasz z Wydziału Inżynierii Produkcji, Bitner Przemysław z Wydziału Agrobioinżynierii oraz Oracz Krzysztof z Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii, zajęli II miejsce w klasyfikacji generalnej drużynowej, a ponadto w klasyfikacji generalnej indywidualnej: I miejsce wywalczył Gajowy Łukasz z Wydziału Inżynierii Produkcji, II miejsce Pelc Dawid z Wydziału Agrobioinżynierii, a III miejsce Żelazek Patryk z Wydziału Inżynierii Produkcji.

Na ergometrze wioślarskim Tchorzewski Kamil z Wydziału Inżynierii Produkcji zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej indywidualnej.

GRATULUJEMY SUKCESÓW!

Relacja z odniesionych sukcesów sportowych znajduje się na stronie UP Lublin pod tym linkiem