Koncert Msza nr 2 G-dur Franza Schuberta pod Honorowym Patronatem Jego Magnificencji

W Zamościu, w kościele Matki Bożej Królowej Polski odbył się koncert Msza nr 2 G-dur Franza Schuberta

pod Honorowym Patronatem JM Rektora UP w Lublinie prof. dr hab. Zygmunta Litwińczuka

____________________________________________________________________

W koncercie wystąpili: soliści Katarzyna Jabłońska (sopran), Piotr Maciejowski (tenor), Damian Wilma (baryton), Elżbieta Charlińska (organy), a także Chór Akademii Rolniczej w Lublinie (absolwenci lat 80-tych), Chór Ziemi Zamojskiej "Contra", Chór Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – najstarszy chór studencki w Lublinie po Chórze Akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, obchodzący w tym roku 65-lecie działalności artystycznej.

Zdjęcia użyczone dzięki uprzejmości portalu zamosconline.pl