Nagroda dla partnera biznesowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Miło nam poinformować, że firma Pol-Mak S.A., współpracująca z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, podczas Europejskiego Tygodnia Innowacji (ETI) zdobyła wyróżnienie Lider Innowacji 2017.

Nagroda została wręczona 7 listopada 2017 r. podczas Gali Innowacji ETI za działania przedsiębiorcy, który w sposób szczególny przyczynił się do wzrostu innowacyjności na Lubelszczyźnie. Współpracę z Wytwórnią Makronu Domowego Pol-Mak S.A. nawiązała i prowadzi dr hab. Aldona  Sobota (Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii, Zakład Inżynierii i Technologii Zbóż). Już od kilku lat trwają wspólne badania nad technologią i poprawą właściwości produkowanych makaronów. Opracowane rozwiązania mają charakter innowacyjny.

Europejski Tydzień Innowacji potrwa do 10 listopada br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.