Szkolenie z Multiwyszukiwarki EDS (EBSCO Discovery Service)

Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników zasobów BG UP w Lublinie, dostępnych tradycyjnie i on-line, na szkolenie z wyszukiwarki naukowej EBSCO EDS. Szkolenie odbędzie się dnia 07.11.2017 roku o godzinie 10.00 w Informatorium BG UP, pokój 116 (I piętro).

Osobą prowadzącą będzie Urszula Nowicka – oficjalny przedstawiciel do spraw zasobów  bazy EBSCO, specjalista do spraw szkoleń oraz narzędzi wyszukiwawczych. W jego trakcie zostaną szczegółowo przedstawione zasady korzystania z wyszukiwarki umożliwiającej przeszukiwanie wielu zasobów elektronicznych jednocześnie, prowadzone w oparciu o różne parametry wyszukiwania.

Nowa wyszukiwarka jest łatwa w obsłudze, prosta w użytkowaniu i w stosunkowo krótkim czasie pozwala odnaleźć wiele różnorodnych materiałów niezbędnych do napisania referatu, pracy inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej lub tylko poszerzenia własnej wiedzy.

Wszyscy uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające ich udział w szkoleniu.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie udziału poprzez formularz.

Pracownicy Oddziału Informacji Naukowej BG UP w Lublinie