Otwarcie Żłobka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Miło na poinformować, że 1 lipca 2017 r. swoją oficjalną działalność zainaugurował Żłobek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, zorganizowany wspólnie z partnerem:  Żłobkiem Uniwersyteckim maluch.net.

Jak powiedział prof. dr hab., Zbigniew Grądzki, Prorektor ds. Nauki, Wdrożeń i Współpracy Międzynarodowej  reprezentujący podczas otwarcia Władze Uczelni, nasz Uniwersytet chce wspierać rodziców i stwarzać im takie możliwości, by mogli oni połączyć opiekę nad dziećmi z kontynuowaniem kariery zawodowej.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

Do żłobka będą przyjmowane dzieci pracowników, doktorantów i studentów UP w Lublinie od  5 miesiąca do 3 roku życia. Siedziba żłobka mieści się na miasteczku akademickim przy ul. Bema 1 i działa w  ramach ministerialnego programu "Maluch Plus 2017”.  Na chwilę obecną żłobek oferuje prawie 30 miejsc.

[ Relacja w Radiu Centrum ]

[ Relacja w Dzienniku Wschodnim ]