Uroczystość wręczenia dyplomów lekarza weterynarii

Dnia 19 czerwca 2017 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, odbyło się wręczenie dyplomów lekarza weterynarii z rocznika 2011-2017.

Zaproszonych gości powitał Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Prof. dr hab. Andrzej Wernicki, następnie głos zabrał JM Rektor Prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk. Prof. dr hab. Adam Brodzki wygłosił wykład pt. "Nowotwory palca i wybrane guzy hormozależne u psów".

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

Punktem kulminacyjnym było uroczyste ślubowanie absolwentów, a Dziekan Prof. dr hab. Andrzej Wernicki oraz Prodziekan Dr hab. Iwona Puzio, wręczyli 120 dyplomów i odznaki honorowe UP. Najlepsi absolwenci zostali wyróżnieni nagrodami przyznanymi przez Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki Prof. dr hab. Halinę Buczkowską. Dodatkowym uhonorowaniem były nagrody książkowe od sponsorów z branży weterynaryjnej.

Spotkanie zakończyło odspiewanie Gaudeamus igitur, potem wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia.

red.