SIÓDMY BAL REKTORSKI

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku, w ostatnią sobotę karnawału w salach Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się tradycyjny Bal Rektorski. Uczestniczyło w nim ponad 200 osób.

Bal otworzyli wspólnie: JM Rektor UP w Lublinie, prof. dr hab. Marian Wesołowski oraz prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pani prof. dr hab. Grażyna Jeżewska-Witkowska.

Po powitaniu uczestników balu i zaproszonych gości, wśród których obecny był. m.in. Sławomir Sosnowski, wicemarszałek woj. Lubelskiego, rozpoczęły się tańce. Potem były też inne atrakcje, jak np. wspólne śpiewy biesiadne wraz z kapelą zespołu „Jawor”, czy tradycyjny konkurs wiedzy o uczelni.

Bal trwał do białego rana. Ostatni goście opuścili salę balową tuż przed godziną 6 rano.