Wyniki konkursów NCN

Centrum Nauki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie informuje, że 15 maja 2017 r. Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki konkursów OPUS 12, SONATA 12, PRELUDIUM 12 i POLONEZ 3. Do finansowania zakwalifikowano 2 projekty złożone przez pracowników naszej Uczelni.

Są to:
1) Konkurs SONATA 12 – Kierownik Projektu: dr inż. Piotr Paweł Jarocki; Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii; Projekt „Analiza obecności, bioróżnorodności oraz fizjologicznego znaczenia sekwencji bakteriofagowych występujących w genomach bakterii jelitowych z grupy Lactobacillus casei”.
2) Konkurs PRELUDIUM 12 – Kierownik projektu: lek. wet. Dagmara Magdalena Winiarczyk; Wydział Medycyny Weterynaryjnej; Projekt „Analiza proteomu filmu łzowego u psów z cukrzycą przy użyciu spektrometrii mas.”

Serdecznie gratulujemy laureatom!