Wyróżnienia dla referatów przygotowanych przez studentki Wydziału Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki

Miło  nam poinformować, że  studentki Wydziału Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki, kierunku  bezpieczeństwo i higiena pracy: Agata Jaśkowiec (I rok studiów II stopnia)  oraz Patrycja Podstawka (III rok studiów I stopnia), otrzymały wyróżnienia  za referaty prezentowane podczas  I Konferencji Naukowej – "Współczesne problemy rolniczo-przyrodnicze", która odbyła się 6 czerwca 2017 r w Krakowie.

Studentki reprezentowały Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Ergonomii i BHP działające przy Zakładzie Ergonomii w Katedrze Podstaw Techniki Wydziału Inżynierii Produkcji.

Wyróżnione referaty nosiły tytuły :

• Agata Jaśkowiec: „Zagrożenia występujące przy uprawie tytoniu” oraz „Ryzyko wypadkowe dzieci w rolniczym środowisku pracy”
  • Patrycja Podstawka: „Zagrożenia przy obsłudze maszyn rolniczych”

Serdecznie gratulujemy!