Lubelskie Dni Kultury Studenckiej Juwenalia-Feliniada-KULtularia-WSEIada 2017

13 maja 2017 r. zakończyły się obchody Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Juwenalia-Feliniada-KULtularia-WSEIada 2017.  W tym roku Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie połączyła siły z samorządami Politechniki Lubelskiej, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Wszystkie koncerty odbywały się na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej ze względu na dogodną lokalizację i połączenie komunikacyjne. Po czterech dniach wspaniałych koncertów organizatorzy imprezy zostali nagrodzeni gromkimi brawami przy akompaniamencie pokazu sztucznych ogni.

Na koncertach można było usłyszeć znane głosy Polskiej sceny muzycznej. Byli to między innymi: O.S.T.R, Enej, Happysad, Coma, Patrycja Markowska i Agnieszka Chylińska.

Całe wydarzenie odbyło się w przyjaznej atmosferze i przy zachowaniu wszelkich niezbędnych standardów bezpieczeństwa.

M. Dzieciuch

fot.  samorząd studencki