Dzień Otwarty 2017 Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Już 9 marca 2017 r. (czwartek) zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W programie m.in. szeroka oferta bezpłatnych warsztatów, związanych m.in. z biologią, fizyką, chemią, przyrodą.

Wydarzenie rozpocznie się o 10:00 w Centrum Kongresowym UP w Lublinie, ul. Akademicka 15. O 10:15 ruszają warsztaty popularnonaukowe, na które rejestracja odbywa się przez stronę internetową:
www.up.lublin.pl/dzien-otwarty-2017 – warsztaty cieszą się dużą popularnością, można zgłosić się również indywidualnie.

W trakcie Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z działalnością kół naukowych i organizacji studenckich, a także uzyskać informację o rekrutacji i ofercie edukacyjnej, w tym o tegorocznych nowych kierunkach studiów: bezpieczeństwo i certyfikacja żywności, ekoenergetyka, wychowanie fizyczne.

Do zobaczenia!

[ dołącz do wydarzenia – Facebook ]