ZAPYTANIE OFERTOWE

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, 20-950 Lublin, ul. Akademicka 13

ZAPRASZA

do złożenia oferty w sprawie wykonania:

„Usługi prania i czyszczenia na sucho, usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych, usługi impregnowania wyrobów włókienniczych, usługi prasowania oraz usługi odbierania prania”

(postępowanie realizowane na podstawie Instrukcji udzielania zamówień na dostawy, usługi i roboty budowlane w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie o wartości mniejszej niż kwota 130 000 złotych)

1. Opis sposobu przygotowania oferty:

1/ należy ją złożyć*:

a/ w jednej zamkniętej kopercie,

b/ e-mailem na adres:

2/ na kopercie / w e-mailu* należy umieścić nazwę i adres Zamawiającego, nazwę i adres Wykonawcy oraz napis: Zapytanie ofertowe na:

3/ ceny w niej podane mają być wyrażone cyfrą i słownie,

4/ ma być napisana w języku polskim, czytelnie, trwałą techniką,

5/ ma obejmować całość zamówienia.

1. Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pralniczych obejmujących pranie, suszenie, maglowanie, prasowanie oraz transport poniżej wymienionego asortymentu dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zakres zamówienia obejmuje: bieliznę pościelową, obrusy, ścierki, zasłony, firany, fartuchy, koce, ręczniki, narzuty na kanapę, kołdry, poduszki i odzież roboczą.

1. Wymagany termin realizacji zamówienia:

Od 15.10.2024 r. do 14.10.2025 r.

1. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:

1/ Cena  –  100 %,

1. Oferta wykonawcy ma zawierać następujące dokumenty:

1/ formularz oferty wykonawcy wg załączonego do Zapytania ofertowego wzoru wraz z wypełnioną tabelą
      kalkulacji cen usługi pralniczej.

2/ dokumenty wyszczególnione w załączniku nr 2 do zapytania ofertowego.

1. Opis sposobu obliczenia ceny:

W cenę oferty należy wliczyć:

1/ wartość usługi określoną w oparciu o przedmiot zamówienia,

2/ obowiązujący podatek od towarów i usług VAT.

Cena podana przez Wykonawcę jest stała i nie będzie podlegała waloryzacji w okresie realizacji zamówienia.

Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą, odpowiadającą wszystkim postawionym przez niego wymogom.

1. Miejsce i termin złożenia oferty:

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 23.09.2024 roku, do godz. 9.00 w jednej z dopuszczonych form, tj.
w zaklejonej kopercie* w siedzibie Zamawiającego, 20-950 Lublin, ul. Akademicka 13, pok. nr 175 /lub

e-mailem* na adres .

Oferta otrzymana przez Zamawiającego po terminie podanym powyżej, nie będzie oceniana, a jeśli została złożona w zaklejonej kopercie, zostanie zwrócona wykonawcy bez otwierania.

1. Osobami uprawnionymi do kontaktów z Wykonawcami jest:

Pani Teresa Rusinek,  tel. 81 445-60-60, ul. Akademicka 13, pok. nr 176.

Pani Magdalena Hetman, tel. 81 441-14-80, tel. 81 441-14-91 ul. Langiewicza 12,

Dom Studencki „ESKULAP”

1. Informacje dotyczące udzielenia zamówienia:

Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający wyśle do Wykonawcy umowę  w  sprawie zamówienia publicznego.*

Przygotowała:  Olga Michalska

Informacja o rozstrzygnięciu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia usługi pralnicze
Szczegółowa wycena usługi tabela
Wykaz niezbędnych dokumentów 2024