Studenci kierunku BHP na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu.

W dniach 23-24 kwietnia studenci kierunku BHP, w tym członkowie SKN Zagrożeń Zawodowych i Środowiskowych, wzięli udział w Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z nowościami w branży bezpieczeństwa. Uczestniczyli m.in. w konferencji “Bezpieczeństwo pracy w świecie cyfrowym”, Seminarium „Podyskutujmy o ekologii” i licznych warsztatach.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Państwowej Służby BHP, a zwłaszcza Prezesa dr Józefa Witczaka za możliwość udziału w tak ciekawym i pouczającym wydarzeniu.