Okolicznościowe posiedzenie Rady Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo w Dworku Ziemiańskim w Felinie

23 czerwca 2022 r. w Dworku Ziemiańskim w Felinie miała miejsce ostatnia przed wakacjami Rada Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo, której przewodniczyła prof. dr hab Brygida Ślaska. Po posiedzeniu Rady odbyło się spotkanie okolicznościowe i integracyjne Pracowników Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki. Było ono okazją do podsumowania mijającego roku akademickiego, a także złożenia podziękowań za dotychczasową pracę: prof. dr hab. Annie Litwińczuk, prof. dr hab. Eugeniuszowi R. Greli i prof. dr hab. Leszkowi Tymczynie.

Oprócz poczęstunku atrakcją spotkania była prezentacja podopiecznych niedawno utworzonego Zakładu Animaloterapii i Psychologii Zwierząt.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia (autorzy zdjęć: dr inż. Przemysław Jankowski, prof. dr hab. Grzegorz Zięba).

[ GALERIA ZDJĘĆ ]