Nagroda za osiągnięcie naukowe zespołu z Naszego Wydziału przyznane przez Komitet Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk

Podczas II Posiedzenia Plenarnego Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury PAN pod przewodnictwem prof. dr hab. Tomasza Szwaczkowskiego, które odbyło się 10 października 2024 roku, wręczono Nagrody KNZiA PAN prof. dr hab. Annie Czech, prof. dr hab. Bożenie Nowakowicz-Dębek oraz dr hab. Łukaszowi Wlazło, prof. uczelni za osiągnięcia naukowe pt. „Wykorzystanie wysuszonej fermentowanej śruty rzepakowej w żywieniu zwierząt gospodarskich jako komponentu diety o działaniu fitobiotycznym, korzystnie wpływającym na zdrowie zwierząt i efektywność produkcji”.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Fotografie: Facebook Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk