Konkurs plastyczny “Bezpieczeństwo na czele” – wyniki

Zakończył się I konkurs plastyczny “Bezpieczeństwo na czele” organizowany przez radę programową kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz KRUS.

Kapituła oceniła prace według kryteriów określonych w regulaminie oraz wyłoniła laureatów:

praca plastyczna

I miejsce i nagroda główna (hulajnoga elektryczna, której fundatorem jest KRUS Lublinie) – Klaudia Kęska,

praca plastyczna

II miejsce i nagroda rzeczowa (tablet ufundowany przez UP w Lublinie) – Wiktor Lecko.

Kapituła wyróżniła również trzy prace. Nagrody (dyski przenośne) za wyróżnienia ufundował UP w Lublinie. Autorami wyróżnionych prac są:

Michalina Słabek

Paweł Kłoczek

Zuzanna Bącal

Dodatkowo KRUS postawił przyznać nagrodę specjalną za niezwykłe walory artystyczne Władysławowi Kaczkowskiemu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie “Bezpieczeństwo na czele” i zapraszamy w kolejnych edycjach.

Konkurs objęty był honorowym patronatem rektora Uniwersytetu Przyrodniczego prof. dr. hab. dr. h.c. Krzysztofa Kowalczyka oraz prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Dariusza Rohde.